Svářeč v letectví

Náplň práce

- Provádí komplexní odborné práce při svařování metodou TIG, MIG
- Provádí komplexní svářečské práce obalovanou elektrodou, plamenem a bodování
- Spolupracuje s technologem svařování při stanovení parametrů procesu. Podílení se na inovaci přípravků ke svařování

Požadavky

- SOU, SŠ vzdělání
- Praktická znalost oboru
- Čtení technické dokumentace
- Vítané: platný certifikát EN ISO 9606-4 141 P BW W41 wm t2,0 PA ss nb či EN ISO 9606-5 141 P BW W51 wm t1,6 PA ss nb, či jejich ekvivalent

Nabízíme

- Měsíční prémie ve výši až 15%
- Ročně až 5% ze základního hrubého ročního příjmu
- Trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou
- Perspektivní zaměstnání u předního výrobce turbovrtulových motorů s neomezenými pracovními příležitostmi a možností osobního rozvoje
- 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc
- Příspěvek 600 Kč/měsíc na Flexipas
- Odměna 1000 Kč měsíčně za plný odpracovaný fond
- Plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč/den
- Bankovní a finanční produkty Moneta Money Bank za zvýhodněných podmínek
- Dotovanou multisport kartu
- Firemní posilovnu, čerstvé ovoce, masáže a další aktivity podporující zdravý životní styl

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Kontakt

Martina Alxasová
Beranových 65
199 00  Praha-Letňany
Česká republika