Menu

Inspektor nálezování leteckých motorů

Co budete na této pozici dělat?

Budete rozhodovat, jestli jsou díly motoru použitelné a v souladu s konstrukčními směrnicemi, předpisy, manuály a technologickými postupy. Budete měřit a vypočítávat hodnoty pomocí měřidel a vizuální kontroly a tyto výsledky dále zpracovávat a vytvářet záznamy potenciálně neshodných výrobků v systemu Oracle ONV Master.

Co očekáváme my od Vás:

Máte za sebou strojní obor a ideálně zkušenosti na obdobné pozici. Pohybujeme se v tisícinových tolerancích, které mohou rozhodnout o ne/bezpečnosti celého motoru, takže určitě musíte mít smysl pro detail a pečlivost. Pracujeme v týmech, takže budete komunikovat jak s týmem měření a kvality, tak i s výrobou, vývojem nebo logistikou při řešení neshodných dílů. Někteří kolegové se česky nedomluví, takže tu budete potřebovat komunikativní angličtinu. Bude se hodit znalost čtení technické dokumentace a znalost práce s měřídly i PC technikou.

A co můžete čekat Vy od nás?

Kromě zajímavé práce na unikátním projektu nového motoru se snažíme našim
zaměstnancům poskytovat netradiční benefity. Mimo plně hrazených stravenek
v hodnotě 100 Kč, 6 týdnů placené dovolené a dotované karty Multisport
se můžete těšit na příval čerstvého ovoce, výhodné sazby u Moneta Money
bank, firemní posilovnu a účast na mnoha akcích podporujících zdravý životní
styl. Nezapomínáme však ani na finanční bonusy při výročích nebo možnost
čerpání hrazeného volna při stěhování, svatbách a dalších příležitostech.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Martina Alxasová
Beranových 65
199 00  Praha-Letňany
Česká republika