Ko-ordinátor montáže - příležitost pro absolventy

Na této pozici budete:

... budete mít odpovědnost za skupinu 10 pracovníků v malosériové, vysoce specializované výrobě. Jako ko-ordinátor budete především komunikovat s ostatními týmy ve výrobě, vývoji, technologii a kvalitě. Samozřejmostí je spolupráce na plánování výroby, zaškolovací plány pro zaměstnance a administrativa spojená s touto činností.
Ko-ordinátor montáže je ideální startovací pozice pro absolventy technickych oborů s ambicí rozvíjet se směrem k řízení týmů.

Náplň práce:

• Vedení skupiny podřízených pracovníků, organizace práce na směně, podílení se na plánování výroby, vedení výrobní dokumentace, zaškolování a motivace,
• Zodpovědnost za plnění kvalitativních a kvantitativních požadavků při respektování GE pravidel a jiných norem,
• Prezentace výsledků na svém pracovišti vedení společnosti, resp. výrobního úseku,
• Řešení vzniklých problémů spojených s kvalitou práce, produktivitou, životním prostředím a bezpečností práce,
• Spolupráce při zavádění nové výroby a metod řízení (např. LEAN)

Předpokládáme:

• Zkušenost s vedením lidí vítána
• Min. Bc vzdělání technického směru
• Znalost Anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
• Organizační a komunikační dovednosti
• Znalost práce na PC

Na oplátku Vám nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi
  • Širokou škálu dalšího rozvoje
  • 5 týdnů dovolené a týden placeného volna
  • Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Bankovní a finanční produkty Moneta Money Bank za zvýhodněných podmínek
  • Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Kontakt

Martina Alxasová
Beranových 65
199 00  Praha-Letňany
Česká republika