Menu

Technik materiálové laboratoře

Co budete na této pozici dělat?

V této roli budete jako člen týmu Materiálového inženýrství poskytovat podporu interním zákazníkům ze sekce Výroby i Vývoje s cílem zajistit splnění jejich požadavků ve správném čase a kvalitě. Pozice technika bude reportovat Vedoucímu sekce Materiálového inženýrství.

Co to znamená konkrétně?

Příprava metalografických vzorků, obsluha a pravidelná údržba strojů a zařízení laboratoře, vyhodnocování vzorků dle specifikací a samozřejmě i příprava materiálových zpráv.

Do týmu zapadne někdo, kdo má:

Technickou střední školu a dobrou orientaci a schopnost číst v technických výkresech a technické dokumentaci. Ke každodenní práci budete potřebovat MS Office balíček a vítané jsou samozřejmě i praktické znalosti v přípravě metalografických výbrusů a znalost zásad bezpečnosti práce v laboratoři.
Pokud jste schopní se domluvit anglicky, budete mít velkou výhodu.

Co u nás můžete očekávat:

• Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi
• 6 týdnů placené dovolené
• Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem (100 Kč za den)
• Bankovní a finanční produkty Moneta Bank za zvýhodněných podmínek
• Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl, kartu multisport

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika