Skladník expedient

Pozice:

V naší výrobní společnosti máme 6 menších skladů a jakou součást logistického řetězce budete pracovat v expedičním skladu. Ve spolupráci s výrobním plánováním zajistíte zaskladnění a vyskladnění materiálu, nástrojů a hotových výrobků.

Na pozici skladníka bude Vaším úkolem:

•Spolupráce na nových výrobních projektech,
•Převzít i odpovědnost za sklad a rozdělit práci, určit priority
•Sledování zásob a s tímto spojená administrativa
•Spolupráce s výrobou a ostatními týmy
•Zaskladnění a vyskladnění materiálu dle požadavků
•Příjem zboží na sklad a následné evidence v PIS (podnikový informační systém),
•Provádění inventur materiálu
•Příjem a evidence nepřímého materiálu
•Expedice motorů a materiálu dle požadavků mimo GEAC

Vaše zodpovědnosti:

• Odpovídat za dodržování předpisů, směrnic a technologických postupů
• Pozice je asi z poloviny tvořena administrativní částí
• Odpovídat za řádné vyplňování potřebných dokumentů určených pro evidenci a distribuci materiálu a zboží.

Očekáváme:

•Praxe ve skladu výrobní společnosti vítána
•Jako Expedient musíte být samostatný a určit si priority v práci
•Základy komunikace v anglickém jazyce
•Uživatelská znalost PC, znalost Excel, MS office
•Proaktivní přístup, pozitivní myšlení
•Odolnost vůči stresu, pečlivost, zodpovědnost

Na oplátku Vám nabízíme:

• Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi
• 6 týdnů placené dovolené
• Širokou škálu dalšího rozvoje
• Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
• Bankovní a finanční produkty Moneta Bank za zvýhodněných podmínek
• Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl
• Pracovní doba 6:00 - 14:00 a od 8:00 - 16:00

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (základní)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!