Menu

Control SW engineer

Co budete na této pozici dělat?

Každý u nás vyrobený motor projde zkušebnami a Vaším úkolem bude spolupráce s výrobou a vývojovým týmem u zkoušek leteckých motorů. Budete provádět veškeré technické aktivity požadované pro realizaci HW a SW k provádění měření, monitorování a zpracování dat během vývojových, certifikačních a sériových zkoušek leteckých motorů.

Co budete dělat, co se naučíte a v čem se u nás zdokonalíte?

Budete mít možnost pracovat na konfiguraci, kalibraci a údržbě měřících a řídících systémů, které používáme k ověření našich motorů. Budete připojovat motor k měřícímu systému, obsluhovat měřící ústředny, přístroje a soustavy a zpracovávat jejich výsledky. Budete také navrhovat a vytvářet technologické postupy a metodiky a pracovat na vývoji měření pro úplně nový motor, na kterém teď pracujeme. Podle výsledů Vaší práce budeme schopní určit, jestli motor pošleme zákazníkovi, který ho může bezpečně používat.

Koho hledáme my?

Máte ukončené vzdělání s elektro zaměřením a povědomí o měřících systémech a přístrojích? Testování motorů je velmi specializovaným oborem, takže můžeme jen těžko očekávat, že byste předem vše znali a uměli. Rádi vás potřebné dovednosti naučíme - zaškolí vás naši zkušení zaměstnanci.
Výhodou pro Vás bude znalost programování (VBA) a určitě orientace v elektrotechnických výkresech a dokumentaci. Pracuje zde mnoho kolegů ze zahraničí a dobrá znalost anglického jazyka, Vám umožní s nimi spolupracovat na nových projektech.

Těšit se můžete zejména na:

Kromě zajímavé práce na unikátním projektu nového motoru se snažíme našim
zaměstnancům poskytovat netradiční benefity. Mimo plně hrazených stravenek
v hodnotě 100 Kč, 6 týdnů dovolené a dotované karty Multisport
se můžete těšit na příval čerstvého ovoce, výhodné sazby u Moneta Money
bank, firemní posilovnu a účast na mnoha akcích podporujících zdravý životní
styl.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!