Menu

Trainee v oddělení měřících systémů

Co budete mít na starosti?

Každý u nás vyrobený motor projde zkušebnami a Vaším úkolem bude spolupráce s výrobou a vývojovým týmem u zkoušek leteckých motorů. Naučíme vás provádět veškeré technické aktivity požadované pro realizaci HW a SW k provádění měření, monitorování a zpracování dat během zkoušek turbovrtulových motorů, které vyrábíme.

Co budete dělat?

Hledáme hlavně studenta/studentku vysoké školy v oblasti elektrotechniky nebo IT, který má zájem se naučit pracovat s měřícími systémy - konkrétně bude provádět konfigurace, kalibrace a údržbu. Postupem času vás zaškolíme na složitější technologie, dáme příležitost upravit software a spolu s vývojem vymyslet způsoby měření vývojových motorů. Dále budete mít na starosti návrhy technických a technologických postupů měření nebo třeba analýzy dostupných řešení, které jsou nové na trhu.

Koho hledáme?

Tato pozice je vhodná pro studenta, který může chodit cca na 15 - 20 hodin týdně, upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci a nebráníme se i plnému úvazku po skončení studia. Do týmu se hodí člověk, který je kounikačně schopný - jak v češtině, tak i v angličtině. Máme celou řadu kolegů, kteří se česky teprve učí :-)
Určitě se vám bude hodit orientace v elektrotechnických výkresech a dokumentaci nebo znalost progarmování (hlavně VBA)

A co můžete čekat Vy od nás?

Kdomě možnosti se dozvědět více o fungování motoru a jeho zkoušení nabízíme flexibilitu se domluvit na rozvrhu dle časových možností (ne víkendy) a ochotný tým, který rád zaškolí zvídavého nového kolegu.
Dále máme pro traineeky stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem (100 Kč za odpracovaných minimálně 5 hodin), firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl k dispozici přímo v budově.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Technické & IT pozice

Technické & IT pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Ivana Pospíšilová