Menu

Trainee - dodavatelská kvalita leteckých motorů

Co budete na této pozici dělat?

Hledáme studenta / studentku nebo jiného člověka, který má zájem pracovat na částečný úvazek v oblasti dodavatelské kvality. Na této pozici budete součástí týmu inženýrů dodavatelské kvality, kteří zodpovídají za nakupované díly do letadlového motoru. Tým má na starosti audity stávajících dodavatelů, výběr a hodnocení nových a řešení kvalitativních problémů. Na pozici traineeho budete mít na starosti práci se systémem, administrativu a postupně se více zapojíte i do technických úkolů.

Budeme rádi, když budete splňovat:

Budete mít za sebou strojírenské vzdělání nebo zkušenosti - dokážete přečíst výkres, rozumíte technické specifikaci ve výrobě. Zabýváme se hlavně kovovými díly - třískovým obráběním, tyčovým materiálem, výkovky a odlitky. Domluvíte se česky/slovensky a anglicky. Nevadí vám administrativní práce a rádi se budete rozvíjet v oblasti kvality. Zvládnete chodit cca 15-20 hodin týdně a je na vás spolehnutí.

A co můžete čekat Vy od nás?

Kromě zajímavé práce na unikátním projektu nového motoru se snažíme našim
zaměstnancům poskytovat netradiční benefity. Mimo plně hrazených stravenek
v hodnotě 100 Kč se můžete těšit na dodávky čerstvého ovoce, přístup do firemního fitka, možnost účastnit se akcí podporujících zdravý životní
styl, dobrovolnictví a další. Velké části studentů, kteří tu pracují na částečný úvazek jsme schopní nabídnout plnohodnotnou práci po ukončení jejich studií.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika