Menu

Softwarový inženýr pro zkoušky leteckých motorů

Co by vás tu čekalo?

V GE Aviation Czech motory vyvíjíme, vyrábíme i zkoušíme - jedná se o nově vyrobené kusy, motory po generálních opravách i vývojové kousky, na kterých zkoušíme novinky. Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti ovládání softwaru, který slouží k provádění měření, monitorování, řízení a zpracování dat.

Co budete na této pozici dělat?

Budete mít na starosti software, na kterém běží zkoušky motorů a to konkrétně jeho vývoj, implementaci, údržbu, kalibraci a v podstatě kompletní správu. Tento specifický software se používá k provádění samotného měření, monitorování průběhu testu, řízení a zpracování dat ze zkoušek. Týká se to jak "rutinních" zkoušek, tak i vývojových a certifikačních, kdy řešíme nový design, software i instrumentaci. Budete také hledat nové možnosti podle požadavků R&D, budete kalibrovat měřící software zkušeben a starat se o měřící ústředny, přístroje a soustavy.

Co byste měl/a splňovat:

Hledáme ideálně vysokoškoláka, který se vyzná v elektrotechnice, IT nebo letecké technice a zvládá programování (VB, C++, C) a má povědomí o programování PLC. Pokud máte už předchozí znalost systému digitálního řízení leteckých motorů(FADEC,ECU,DECU,…) bude pro vás o mnoho jednodušší zapojit se do týmu, výhodou je také znalost komunikačních protokolů ARINC429, MIL-BUS-1553, CAN. S naším inženýringem se česky nedomluvíte, takže se bue hodit i znalost angličtiny.

Co u nás můžete očekávat:

Můžete u nás čekat práci na zajímavých projektech, kde budete důležitou součástí vývoje nového motoru. Budete pracovat v mezinárodním týmu specialistů a budete mít svůj projekt, na kterém se můžete realizovat a stát se expertem v tomhle zajímavém poli.
Kromě toho samozřejmě nabízíme i tradičnější benefity - mimo plně hrazených stravenek v hodnotě 100 Kč, sick days, týdne dovolené navíc a dotované karty Multisport se můžete těšit na přísun čerstvého ovoce, výhodné sazby u Moneta Money bank, firemní posilovnu a účast na mnoha akcích podporujících zdravý životní styl. Nezapomínáme však ani na finanční bonusy při výročích nebo možnost
čerpání hrazeného volna při stěhování, svatbách a dalších příležitostech.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, dovolená více než 5 týdnů, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Technické & IT pozice

Technické & IT pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika