Menu

Inženýr dodavatelské kvality (m/ž)

Co budete mít na starosti?

Jako inženýr dodavatelské kvality SQE jste zodpovědný za rozvoj dodavatelů GE Aviation Czech, jejich audity a řešení nonkonformních dílů a dodávek.
Hlavní náplní pracovní činnosti je provádění auditů na straně dodavatele za účelem trvalého zlepšování dodavatelské výkonnosti, jak z pohledu kvality, tak z pohledu zabezpečení včasnosti dodávek do GEAC. Přibližně 30 % času tráví náš tým na cestách u dodavatelů.

Budeme rádi, když budete splňovat:

• Středoškolské / Universitní vzdělání technické směru
• Plynulou znalost anglického a českého/slovenského jazyka
• Předchozí zkušenosti ve kvalitě ( ideálně ve výrobní firmě)
• Koncepční myšlení, schopnosti samostatně se rozhodovat dle aktuální situace, proaktivní přístup, velmi dobré vyjednávací a argumentační schopnosti
• Znalost základních nástrojů kvality – FMEA, 8D, SPC, FTA, PPAP...

A co můžete čekat Vy od nás?

GE Aviation nabízí celou řadu benefitů – kromě plně hrazených stravenek
v hodnotě 100 Kč/den, 5+1 týdnů dovolené a dotované karty Multisport
se můžete těšit na nabídku čerstvého ovoce, výhodné sazby u Moneta bank, firemní posilovnu a účast na mnoha akcích podporujících zdravý životní styl.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Technické & IT pozice

Technické & IT pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika