Menu

Trainee v týmu servisu - letecké motory

Co budete mít na starosti?

Trainee bude součástí servisní organizace, která se stará o flotilu našich leteckých motorů v poli a u zákazníka. Trainee bude pracovat cca 15-20 hodin týdně a podporovat hladký chod týmu, podílet se na servisních projektech a zajišťovat administrativní podporu.

Budeme rádi, když budete mít:

Tato role se hodí pro studenta/ studentku vysoké školy nebo jiného zájemce o částečný úvazek. Nabízíme spolupráci formou DPP / DPČ na cca 15-20 hodin týdně.
V této roli se bude dobře cítit člověk pečlivý, organizovaný a organizačně schopný.
Budete se potřebovat domluvit s interními i externími partnery v češtině i v angličtině - máme tu celou řadu kolegů z ciziny, kteří se česky teprve učí. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci a při oboustranné spokojenosti hledáme možnosti pokračování i po ukončení studia.

Co by vás tu konkrétně čekalo?

- Administrativní podpora týmu
- Organizace meetingů, pracovních schůzek
- Komunikace v rámci společnosti
- Překlady dokumentů
- Vytváření výkazů (výdaje, pracovní cesty)
- Vyřizování elektronické korespondence a práce s texty
- Ad hoc úkoly dle zadání (např. zařízení potřebného na úřadech)

Co nabízíme my:

Perspektivní zaměstnání v přední letecké společnosti s neomezenými pracovními příležitostmi, flexibilitu se domluvit na rozvrhu dle časpvých možností (ne víkendy).
Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem (100 Kč za odpracovaných minimálně 5 hodin), firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl k dispozici přímo v budově

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2019 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Ivana Pospíšilová