Menu

Trainee v oddělení strategického nákupu

Co budete na této pozici dělat?

V rámci našeho nákupního týmu hledáme studenta /studentku nebo jiného zájemce o částečný úvazek, který bude pomáhat týmu strategického nákupu s administrativními úkony. Jedná se o práci se systémem Oracle, Office, vytváření a správa dokumentů a zadávání do interního systému.

Budeme rádi, když budete splňovat:

Na této pozici se ideánlě hodí student/ka VŠ - není nutné mít technické vzdělání, ale pokud máte zájem o techniku, můžete se leccos nového dozvědět. Hledáme kolegu nebo kolegyni pro dlouhodobou spolupráci, který se domluví jak česky, tak anglicky, je schopen samostatn pracovat na zadaných úkolech a může chodit cca 15-20 hodin týdně (ne o víkendech).

Co od nás můžete čekat?

Stabilní práci v mezinárodním prostředí americké polečnosti, kde jsme schopní se přizpůsobit vašemu rozvrhu při spolupráci formou dohody. Studentům dále nabízíme stravenky v hodnotě 100 kč pokud odpracují alespoň 5 hodin. Rádi spolupracujeme dlouhodbě a pokud to jde nabízíme i spolupráci po ukončení studia, případně možnost vedení závěrečných prací.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 9. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Ivana Pospíšilová