Menu

HR Specialista

Co budete mít na starosti?

Budete se starat o přípravu podkladů pro mzdy pro zaměstnance GE v Česku a na Slovensku. Počítejte s prací v úzkém kontaktu s externím zpracovatelem mezd a zároveň s interními týmy. Dále vás také čeká zpracování statistik a reportů, podpora auditů ve mzdové oblasti nebo zavádění nových procesů v oblasti zpracování mezd a benefitů.

Tato pozice je záskok za mateřskou dovolenou.

Budeme rádi, když budete splňovat:

Zkušenosti se pracováním mezd nebo podkladů pro mzdy (docházka, nemocnost, absence...). Ideální je praxe v korporaci - budete komunikovat v týmech rozprostřených po celém světě, budete řešit různé otázky, procesy a nastavení. Nutná je znalost plynulé angličtiny a češtiny / slovenštiny stejně tak i dobré organizační schopnosti - budete si sami koordinovat práci a určovat priority podle momentálních potřeb. Pracujeme v systému Oracle / Workday - pokud jste se s tímto nebo podobným HR systémem potkali, budete mít jednodušší zaškolování :-)
Z naší strany preferujeme nástup v září nebo říjnu, abychom stihli zaškolování.

A co můžete čekat Vy od nás?

Zajímavou práci v mezinárodním týmu, kde nebudete řešit stejné otázky každý den. Budete mít možnost částečně pracovat z domova a přizpůsobovat si časový rozvrh svým potřebám. Jinak GE nabízí 100 Kč plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené +2 sickday, zadarmo vytuněnou kávu a čaj v kancelářích, 500 Kč měsíčně na penzijní pojištění, 500 Kč měsíčně na multitickety a další benefity.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bucharova 2641/14, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

O GE Aviation

GE Global Operations is GE’s shared services organization. We deliver processes in every business and every region around the world. In Finance, Supply Chain, Tax, Commercial Operations, HR Operations, EHS, Enterprise Data and IT, we are simplifying the way we work to create better outcomes at lower cost for GE and our customers. We foster rewarding career opportunities that expand horizons, enhance skills, and maximize potential.
We strive to be the world’s best shared services operation, enabling GE's strategy by delivering for our customers, businesses, investors and employees.