Menu

HR Specialista - částečný úvazek

Co budete mít na starosti?

Pro GE pobočku v Praze - Butovicích hledáme novou kolegyni nebo kolegu do HR globálního týmu. Preferujeme zkrácený úvazek 4 nebo 6 hodin denně. Budete mít na starosti zpracování nástupních dokumentů, zajištění a administraci vstupních lékařských prohlídek, podporovat zprocesování změn a případného ukončení pracovního poměru zaměstnanců GE v rámci České a Slovenské republiky. Dále budete fungovat jako partner zaměstnanců pro otázky pracovně právní a budete spravovat systém Oracle.

Budeme rádi, když budete mít:

Zkušenosti s administrativní prací ( zlváště v HR) jsou vítané, ale pro kandidáty, kteří zatím nemají jsme také otevření. Určitě musíte být schopní komunikovat v angličtině a češtině / slovenštině. Budete zodpovědní za přípravu a zpracování pracovně právních dokumentů v obou jazycích. Budete spravovat osobní údaje v systému Oracle a určitě vás zapojíme i do různých globálních projektů, takže musíte být přípravení komunikovat s lidmi z celého světa.

A co můžete čekat Vy od nás?

Pohodovou práci v přátelském týmu, kde můžete jednoduše skloubit pracovní a rodinný život. Máme možnosti práce z domova, jsme propojeni přes skype, email a zvládáme takový způsob práce. Jinak GE nabízí 100Kč plně zhrazené stravenky, 5 týdnů dovolené +2 sickday, zadarmo vytuněnou kávu a čaj v kancelářích, 500 Kč měsíčně na penzijní pojištění, 500 Kč měsíčně na multitickety a další benefity. Pozice je ideální pro rodiče vracející se z rodičovské dovolené nebo studenty.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bucharova 2641/14, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

O GE Aviation

GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.

Další volné pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika