Menu

Operativní nákupčí

Co budete na této pozici dělat?

Láká vás prostředí letectví a letecké výroby? Jako operativní nákupčí se stanete jedním z klíčových členů našeho týmu. Díky Vám bude dostatek materiálu pro výrobu a fungování celé společnosti. Komunikovat a spolupracovat budete jak s externími dodavateli, tak i interně s oddělením strategického nákupu, kvality dodavatelů a logistiky.

Co očekáváme my od Vás:

Máte praxi ve výrobní firmě a umíte ovládat PC tak, abyste byl/a schopná pracovat ve složitějších excelovských tabulkách.
Už máte zkušenosti s prací v nákupním oddělení, umíte řešit objednávky, faktury a vytvářet si fungující vztah s dodavateli. Nezaskočí vás složité jednání s dodavateli a nezaleknete se zodpovědnosti za plynulý chod výroby.
Dokážete se domluvit anglicky – máme totiž řadu kolegů ze zahraničí, kteří se česky teprve učí.
Dodržujete pravidla a víte, že občas musíte být dostatečně flexibilní, abyste dosáhl/a stanovených plánů. Zároveň se ale na vás dá spolehnout a nemíváte chaoticky poházené papíry po stole.

A co můžete čekat Vy od nás?

Kromě zajímavé práce na unikátním projektu nového motoru se snažíme našim
zaměstnancům poskytovat netradiční benefity. Mimo plně hrazených stravenek
v hodnotě 100 Kč, sick days, týdne dovolené navíc a dotované karty Multisport
se můžete těšit na dodávky čerstvého ovoce, výhodné sazby u Moneta Money
bank, firemní posilovnu a účast na mnoha akcích podporujících zdravý životní
styl. Nezapomínáme však ani na finanční bonusy při výročích nebo možnost
čerpání hrazeného volna při stěhování, svatbách a dalších příležitostech.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

 

O GE Aviation

Hledáte novou a smysluplnou práci? Bavilo by vás podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? GE Aviation Czech, s.r.o. je česká letecká společnost, která je součástí americké GE Aviation – největšího výrobce letadlových motorů na světě. V Praze 9 - Letňanech vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme nejen turbovrtulové motory, ale také další součásti pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií, včetně 3D tisku. V leteckém průmyslu jsme na špici a v současné době se naše nabídka práce soustředí na ty z vás, kteří s námi chtějí stát u vývoje zcela nového turbovrtulového motoru, který budeme nejen vyvíjet, ale také testovat a vyrábět. Buďte u toho s námi!

Další volné pozice

Kontakt

GE Aviation Czech s.r.o.
Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika