Účetní analytik / metodik

O čem to je?

Zodpovědnost za implementaci a provádění vnitřních kontrolních mechanismů finančního výkaznictví, SOX a zjednodušení jednotlivých procesů. Spolupráce na tvorbě finančních plánů.

Co budete dělat?

• Podpora procesu uzavírání účetnictví a zajišťování včasného a přesného výkaznictví
• Zajištění účetních operací dle USGAAP standardu
• Zajišťování souladu s finančními standardy, interními směrnicemi
• Účast na ročních auditech
• Podpora při zpracování analýz rozvahy ve spolupráci s lokálním týmem i mateřskou společností
• Zpracování inventur bilančních účtů
• Pravidelné vytváření analýz výsledků, reportů pro granty

Co musíte umět?

• Absolvent bakalářského studijního programu z akreditované vysoké školy (ideálně Finance nebo Účetnictví) nebo střední školy (ukončené maturitou s pracovními zkušenostmi v oblasti financí min. 4 roky)
• zkušenosti v oblasti účetnictví/controllingu
• dobré znalosti US GAAP výhodou
• Zkušený uživatel Excel a Outlook
• Pokročilý písemný a ústní projev v angličtině a znalost češtiny příp. slovenštiny
• Analytický přístup orientovaný na řešení problémů
• Výborné komunikační dovednosti a možnost práce v mezinárodním prostředí
• Schopnost předvídat, komunikovat, oznamovat a řešit jednotlivé výzvy
• Flexibilní přístup a silný týmový duch

Co nabízíme?

Kromě zajímavé práce na unikátním projektu nového motoru se snažíme našim
zaměstnancům poskytovat netradiční benefity. Mimo plně hrazených stravenek
v hodnotě 100 Kč, 5+1 týdnů dovolené a dotované karty Multisport
se můžete těšit na nabídku čerstvého ovoce, výhodné sazby u Moneta Money
bank, firemní posilovnu a účast na mnoha akcích podporujících zdravý životní
styl.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Beranových 65, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

GE Aviation Czech s.r.o.

O GE Aviation

GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.

Další volné pozice

Kontakt

Michaela Semiánová
Beranových 65
199 02  Praha-Letňany
Česká republika